Кето алкоголь: які напої можна вживати під час кетодіети

Кето дієта – це дієта, яка вимагає від нас максимально виключити вуглеводи зі свого раціону і замінити їх продуктами, які містять велику кількість жирів. Коли ми дотримуємося кето дієти, жири, що містяться в наших продуктах, є енергетичним паливом для нашого організму, а головне – для нашого мозку. Але кожен з нас хоче відчувати себе повноцінно і не заганяти себе в жорсткі рамки на кето. Та й свята на кето дієті ніхто не відміняв. Тому ми часто задаємося питанням який алкоголь можна на кето дієті? Саме на це питання ми дамо відповідь в нашій статті.

Скажемо відразу, і це очевидно, що алкоголь не сприяє схудненню. Наш організм без особливих зусиль перетворює алкоголь в жир на боках, тому, чим більше алкоголю ви вживаєте, тим важче вам буде схуднути. Крім того, алкоголь може викликати непереборне бажання їсти більше їжі, ніж це необхідно насправді.

Говорячи про алкогольні напої та наявність в них вуглеводів, їх можна розділити на дві категорії: перша група – це ті, в яких міститься величезна кількість вуглеводів, і друга – ті кето напої, які можна назвати низьковуглеводним алкоголем.

Чи можна вживати алкоголь на кето дієті?

Зазвичай на кето дієті денна норма споживання вуглеводів становить менше 20 г, тому при такій кетогенной дієті ви можете випивати келих вина досить регулярно. При дотриманні ліберальної низьковуглеводної дієти червоне вино можна вживати без будь-якого побоювання і переживань, що ви порушите свій режим харчування. Мова звичайно ж йде про сухе вино. Якщо ви жити не можете без шампанського, то на кетодієті ви можете дозволити собі брют або сухе шампанське. Майте на увазі, що в солодких і напівсолодких видах білого вина або шампанського може бути більше вуглеводів, тоді як в інших типах (сухе і напівсухе) їх може бути набагато менше.

Який алкоголь на кето дієті вибрати?

Почнемо з короткого опису. Вино містить набагато менше вуглеводів, ніж пиво, тому на кето багато людей вибирають саме вино.

Міцні спиртні напої, такі як бурбон і горілка, взагалі не містять вуглеводів. Будьте уважні і обережні з коктейлями або просто смачними алкогольними напоями – в них може міститися величезна кількість цукру.

На зображенні нижче ви зможете знайти інформацію за вмістом вуглеводів в 1 склянці напою.

Кето дієта і вино

Сухі червоні вина, як правило, містять менше 0,5 грама цукру на келих. Продукти бродіння не повинні мати значного впливу на рівень глюкози в крові або рівень інсуліну. Також ви абсолютно без проблем можете випити келих сухого білого вина, який містить приблизно 2 грами вуглеводів. Що стосується всіх сухих червоних вин, вони добре вписуються в режим кето-дієти. Майте на увазі, що десертні вина, містять набагато більше вуглеводів.

Пиво

Пиво викликає сумніви з приводу сполучуваності з кето. Не дарма існує вираз “пивний живіт”. Пиво виробляється з зерна, яке постачає організм великою кількістю швидких вуглеводів. Отже, більшість сортів пива шкідливі для контролю і зниження ваги і повинні бути виключені на кето дієті.

Зверніть увагу, що кількість вуглеводів в пиві відрізняється в залежності від марки. Якщо пиво – це ваша слабкість, то ви можете час від часу вживати кілька можливих низьковуглеводних альтернатив для кето: Corona, Becks, Heineken, Budweiser, Stella Artois.

Кето алкогольні напої

До кето алкоголю ми безумовно можемо віднести чисті спиртні напої, такі як віскі, бренді, горілка, джин і текіла. Вони не містять абсолютно ніяких вуглеводів, а значить відмінно підходять для кето.

Виключіть цукровмісні напої. Не робіть коктейлі з додаванням соку, газованих напоїв або солодких топінгів. Додавання тоніка до джину з нульовим вмістом вуглеводів збільшує кількість вуглеводів до 16 грам на порцію! Як ви вже змогли зрозуміти, змішати алкоголь з тоніком або соком – це найгірший варіант з усіх.

І звичайно ж ви повинні уникати вживання легких алкогольних напоїв, які більш схожі на звичайний безалкогольний напій з додаванням алкоголю.

Топ 5 рекомендацій в поєднанні кето дієта і алкоголь

На кето-дієті ви можете продовжувати насолоджуватися смачним напоєм, а тим більше під час особливих свят. Незважаючи на те, що в деяких алкогольних напоях міститься багато вуглеводів, все ж є кілька чудових кето-варіантів, з низьким вмістом або взагалі без цукру або вуглеводів.

Ось 5 кращих прикладів кето алкоголю:

 1. Бурбон: містить 0 г вуглеводів.
 2. Горілка з додаванням газованої води, лимона або лайма: 0 г вуглеводів.
 3. Сухий мартіні: один напій містить 0 г вуглеводів.
 4. Шампанське або ігристе вино (сухе або брют): в одному келиху міститься близько 2 г вуглеводів.
 5. Сухе червоне або біле вино: низьковуглеводних алкоголь – один стакан містить близько 2 г вуглеводів.

Корисні поради

 • На кето дієті для деяких людей алкогольне сп’яніння настає значно швидше, від меншої кількості алкоголю. Тому будьте обережні при першому вживанні алкоголю на кето. Вам може знадобитися вдвічі менше алкогольних напоїв.
 • На кетодієті печінка знаходиться в постійній активності, генеруючи кетони або глюкозу, і тому у неї знижується здатність спалювати алкоголь.
 • Ваше похмілля може бути важче.
 • Крім того, якщо ви використовуєте кетогенну дієту для лікування метаболічного синдрому, а також жирової хвороби печінки, майте на увазі, що алкоголь може впливати на здоров’я печінки.
 • У підсумку, вживання алкоголю може значно знизити вироблення кетонів навіть при відсутності цукру або вуглеводів.

Вживання алкоголю при кето дієті допустимо, однак майте на увазі, що для досягнення кращого результату при зниженні ваги краще максимально виключити алкоголь зі свого раціону.

KETODieta

Has one comment to “Кето алкоголь: які напої можна вживати під час кетодіети”

You can leave a reply or Trackback this post.
 1. Леся - Грудень 8, 2020 Відповіcти

  Дуже довго шукала інформацію щодо алкогольних напоїв на кето дієті. Дякую за вашу статтю

Оставить комментарий

Your email address will not be published.