Я кинула кето-дієту

Близько двох років тому я скинула більше 55 кг, дотримуючись кетогенної дієти. Але не лише дієта допомогла мені. Періодичне голодування та відвідування тренажерного залу приблизно шість днів на тиждень. Але я боролася з обмеженим способом життя, який посилював мої проблеми з їжею. Я покинула кето-дієту. З того часу я набрала приблизно 20 кг. Я почала нову втрату ваги, сподіваюся, більш стійким способом. Тепер, коли я знову намагаюся схуднути, я роблю кілька нотаток про кето-дієту. Ось кілька правил, які я тоді дотримувалася і які я використовую зараз для зниження ваги.

Я все ще відстежую свої калорії

Здавалося, що вага впала з мене без особливих зусиль, доки я була на кето. Але я не думаю, що це було б так, якби я не відстежувала кількість споживаних калорій. Незалежно від того, який спосіб харчування ви дотримуєтеся, вам, як правило, необхідно постійно спалювати більше калорій, ніж споживати, щоб схуднути. Хоча я тренуюся, щоб збільшити дефіцит, я все одно записую все, що їм і п’ю. Це допомагає переконатися, що я не перевищую встановлену кількість калорій і отримую всі макроелементи. Я зосереджуюсь на споживанні достатньої кількості білка, а потім додаю жири та вуглеводи. Але відстеження макросів може бути приголомшливим. Особливо це стосується тих, хто схильний до ризику неорганізованих харчових звичок. 

Я можу віддавати перевагу цілісним продуктам, при цьому насолоджуючись вуглеводами

Дієта Кето складається з 75% жиру, 20% білка і не більше 5% вуглеводів, тому продукти з високим вмістом вуглеводів зазвичай заборонені. Незважаючи на те, що я покинула кето-дієту, я, як і раніше, віддаю пріоритет цілісним продуктам. До них відносяться овочі, фрукти та інші необроблені та нерафіновані продукти. Але тепер у мене ширший вибір – я можу регулярно їсти солодку картоплю, коричневий рис та овочі з високим вмістом вуглеводів, такі як морква, горох та кабачки.

Збереження гідратації – важлива частина будь-якої дієти

Кількість споживаних калорій та поживна цінність їжі, яку ви їсте, безумовно, є важливими факторами. Не менш важливим фактором є споживання рідини. Я намагаюся випивати щонайменше 3 літри води на день. Хоча питна вода сама по собі не допоможе вам схуднути, вона може допомогти людям споживати менше калорій. Деякі люди можуть прийняти спрагу за голод.

Не порівнюйте свій досвід із чужим

Ваші результати завжди відрізнятимуться від результатів іншої людини і це нормально. Хоча я досить швидко схудла на кето, були люди, котрих я бачила в Інстаграм. Вони позбавлялися ваги швидше, виглядали краще за мене і чиї успіхи мене дійсно захоплювали. Отже, мені довелося зосередитися на власних цілях. Мені потрібен час, щоб засвоїти цей урок, але цю пораду я ношу з собою.

Я навчилася довіряти процесу і бути терплячою

Зрештою втрата ваги не є швидким процесом. Я не набрала вагу миттєво – швидше, за два роки – так що і піде вага не відразу. Те, що шкала може збільшитись за один тиждень, не означає, що весь прогрес було втрачено або що спосіб життя не працює.

Мені знадобилося багато часу, щоб навчитися терпінню. Хоча іноді мені хочеться прискорити процес і знову досягти своєї мінімальної ваги. Я завжди намагаюся нагадувати собі, що послідовність є ключовим моментом. Я досягну своїх цілей, якщо дотримуватимусь цього.

Chief Editor

Оставить комментарий

Your email address will not be published.