Окремо імбир і лимон корисні для вашого здоров’я, але в поєднанні вони навіть краще!
Давайте разом дізнаємося, які переваги суміші двох продуктів і як їх вживати.
Імбир
Імбір кореневище, яке вживають у всьому світі, в основному як пряність, але також і як натуральний засіб, добре відоме своїми антиоксидантними і протизапальними властивостями. Це ключовий інгредієнт аюрведической і китайської медицини. Імбир концентрат хороших речовин у великих кількостях: гингерол, потужний антиоксидант і протизапальний засіб, що додає пряність корені, фосфор, магній, кальцій, натрій, залізо, вітамін С і т.д.
Він входить до складу декількох ліків від усіх шлункових проблем, таких як діарея, коліки, болі в шлунку і т. д. І, звичайно ж, в протизапальних засобах проти остеоартриту, ревматизму, артриту і т. д.
Це чемпіон по боротьбі з нудотою в усіх категоріях.
Лимон
Король цитрусових, він багатий вітаміном С, калієм, кальцієм і фосфором, добре відомий своїми антиоксидантними, антисептичний, обладає сечогінними і антибактеріальними властивостями.
Це справжнє очищуючий засіб для організму, особливо травної системи (від бактерій і кишкових паразитів) і кровоносної системи.
Рекомендується при здутті живота, гіпертонії, головних болях, кашлі, тонзиліті і т.д.
Поєднання двох
Імбир і лимон мають переваги кожного з них, але разом вони посилюють свій вплив на організм.
Імбир і лимон – які переваги суміші?
Втрата ваги
Імбир і лимон часто входить в раціон людей, які бажають схуднути.
Дійсно, вони обидва мають властивості для схуднення, допомагаючи спалювати жир.
Крім того, імбир підвищує ефективність лептину, який також називають «гормоном ситості», який представляє собою травний гормон, що регулює жирові відкладення в організмі, а також апетит, контролюючи відчуття голоду. У той же час він допомагає придушити вироблення кортизолу, який регулює метаболізм ліпідів.
Зі свого боку, лимон допомагає стимулювати виведення шлаків і жиру з організму, сприяє травленню, детоксикації і т.д.
Таким чином, поєднання цих двох продуктів допомагає схуднути природним і більш здоровим способом. Для цієї дії бажано приймати імбир і лимон в вигляді настою. Є ще способи знизити вагу, наприклад, схуднути на палео дієті, а також вживати продукти для схуднення.
Детоксикуюча і очищаюча дія, посилення обміну речовин
Комбінація імбиру і лимона володіє антибактеріальними, противірусними, сечогінними, антисептичними і розріджують властивостями.
Тому ми надаємо суміші відмінні детоксифицирующие властивості, зокрема, допомагаючи організму очищатися і очищати кров, рятуючи від шлаків і токсинів.
Крім того, імбир і лимон – два продукти, які допомагають боротися з поганим холестерином і стимулюють кровообіг. Ця асоціація також дозволяє безпосередньо боротися з атеросклерозом, тобто втратою еластичності артерій через склерозу, викликаного відкладенням жиру на артеріях.
Таким чином, очищений організм зміцнюється і стає більш міцним перед обличчям можливих інфекцій або захворювань, для поліпшення загального стану здоров’я.
Ця поєднання також корисне для курців, так як тютюн забруднює наш організм через кров, а лимон та імбир допомагає організму позбавитися від цих токсинів.
Вплив на імунну систему і загальний стан здоров’я
Імбир і лимон мають багато переваг для імунної системи: антисептичну, протизапальну, антибактеріальну, противірусну, зігріваючу і т. д.
Вони запобігають, знімають і навіть лікують всі зимові недуги: простуду, кашель, тонзиліт і т.д.
Він особливо ефективний при усуненні кашлю, тому що на додаток до згаданих вище достоїнств це потужний відхаркувальний засіб, який покращує відтік слизу, накопиченої в легких, що ідеально підходить в разі слизового кашлю.
Для цього достатньо регулярно вживати трав’яні чаї з цими інгредієнтами іі ви без проблем проведете зиму, або приготуйте сироп на основі меду, імбиру і лимона (рецепт нижче).
До речі, цей трав’яний чай також подбає про ваші голосові зв’язки і, можливо, поверне вам голос в разі афоніі.
Дія на травлення
Імбир і лимон працюють в повній синергії, полегшуючи проходження через кишечник і захищаючи всю травну систему. Вони допомагають знизити кислотність шлункового соку, стимулюють ферменти, що виробляються печінкою і підшлунковою залозою.
У разі перевтоми
Імбир відомий своїми енергетичними властивостями, тому змішування його з лимонним напоєм – відмінний спосіб почати день з енергії. Будьте обережні, тому що вживання занадто великої кількості перешкодить вам заснути!
Як вживати лимонний імбир
Зробити настій
Закип’ятіть 300-400 мл води.
При кипінні додайте 1 чайну ложку подрібненого або 1 столову ложку тертого свіжого імбиру.
Вичавити сік з половини лимона.
Накрити кришкою і дати настоятися 10 хв.
Бажано пити цей трав’яний чай натщесерце, чому б не додати трохи меду, щоб підсолодити напій.
Можна дати йому охолонути і поставити в холодильник, влітку це дуже втамовує спрагу напій, начебто лимонад.
Додайте імбир і лимон в чай
Приготуйте чашку чаю:
закип’ятити 250 мл води,
додайте 1 чайну ложку чаю, 1/2 чайної ложки порошку або 1/2 столової ложки тертого свіжого імбиру і дайте настоятися протягом 5 хвилин.
Процідити, вичавити сік 1/2 лимона і готово!
Приготуйте сироп з імбиру, меду і лимона.
Дійсно ефективний проти кашлю, цей сироп без проблем можна зберігати в холодильнику 3 або 4 місяці. метод:
Очистити 5 см кореня імбиру від шкірки і нарізати тонкими скибочками.
Вичавити сік з 2 лимонів в скляну банку, додайте скибочки і залийте все медом.
Дайте постояти кілька днів в холодильнику і готово!
При болю в горлі приймати по ложці 3-4 рази на день, як будь-який сироп.
Імбир і лимон – використовуйте їх на кухні
Щоб скористатися перевагами цих двох інгредієнтів, це, безумовно, не найкращий спосіб, оскільки немає впевненості, що ви додаєте їх в кожний прийом їжі!
Проте, це приємний спосіб вживати його, тому час від часу чому б і ні!
Протипоказання і побічні ефекти
Імбир входить в список «загальновизнаних безпечних» продуктів FDA. При вживанні в правильній кількості він не має шкідливих побічних ефектів. Ми радимо не перевищувати 4 г в день. У разі передозування імбиру можна побачити деякі небажані побічні ефекти, в основному: печію і біль в животі, гази і здуття живота, діарею, рясні менструації і нудоту, тоді як у класичній дозі імбир є ліками.
При найменшому не бажаному ефекті досить зменшити дози, щоб ці недоліки зникли.
Для інформації, є досить рідкісні випадки алергії на імбир, яка може викликати висипання.