Інтервальне голодування і напої

Якщо ви турбуєтеся, що ранкове голодування завадить вам випити чашку кави, у нас є хороші і погані новини.

Ви можете випити каву при схудненні! Але в каву нічого не можна класти. Вона повинна бути чорною. Без цукру або вершків.

Кава – не єдиний напій, який можна пити в цей період. Ось те, що можна рекомендувати, а що не можна вживати під час періодичного голодування.

Ви можете пити низькокалорійні рідини при інтервальному голодуванні.

Під час періоду інтервального голодування – це тільки безалкогольні напої. Це включає звичайну або ароматизовану воду, а також несолодкі і трав’яні чаї.

Фактично необхідно пити трохи рідини під час голодування, щоб уникнути зневоднення. Це якраз відповідь на питання – “На интервальном голодуванні чи можна пити воду?”

Проте не рекомендуються дієтичні безалкогольні напої або що-небудь ще з штучними підсолоджувачами, навіть якщо вони не містять калорій. Дослідники також виявили, що штучні підсолоджувачі можуть викликати у вас тягу до цукру, а це погано, тому що вам доводиться чекати багато годин, перш ніж ви зможете поїсти. З іншого боку, кофеїн, як і кава, дійсно може допомогти вам позбавитися від нападів голоду, пригнічуючи апетит.

Примітка: якщо у вас є високий кров’яний тиск проконсультуйтеся з лікарем про споживання кави. Напої з кофеїном можуть викликати стрибок артеріального тиску, що, можливо, варто контролювати людям з підвищеним артеріальним тиском.

Один виняток з правил

При інтервальному голодуванні є виключення з правила відсутності калорій. Якщо ви віддаєте перевагу кави з молоком на інтервальном голодуванні, це все ще в меню з періодичним голодуванням 5:2. Причина в тому, як ви обмежуєте споживання калорій.

Метод 5:2 відрізняється від методу 16 8, в якому ви повинні споживати калорії тільки протягом певного періоду часу кожен день. Однак метод 5:2 не обмежує вас певним періодом часу. Швидше, він обмежує кількість споживаних калорій в певні дні тижня.

Метод переривчастого голодування 5:2 означає, що п’ять днів в тиждень ви споживаєте рекомендовану кількість калорій в залежності від вашого зростання, ваги, віку і статі. Але протягом двох днів в тиждень, не наступних поспіль, ви скорочуєте споживання калорій приблизно до 20-25% від рекомендованої кількості.

Таким чином, ви можете вживати все, що захочете, за методом 5:2, включаючи капучино о 8 годині ранку, якщо так хочете. Ви просто повинні знати, як це буде враховуватися при розрахунку загальної кількості споживаних калорій в ці два обмежених дня.

Висновок

Незалежно від різних форм інтервального голодування – в тому числі і через день посту, 5: 2 пости, і 16-годинне голодування – мета в основному та ж сама. Обмежуючи кількість годин, протягом яких ви дозволяєте собі їсти, ви також обмежуєте кількість споживаних калорій.

Це означає, що під час голодування ви не споживаєте ніяких калорій, тому вживання низькокалорійних рідин, таких як кава, чай і вода, – це нормально, якщо вони не містять калорійних добавок, таких як цукор або вершки.

Chief Editor

Оставить комментарий

Your email address will not be published.