Які горіхи на кето можна і не можна їсти

Коли ви сидите на кето-дієті, легко витрачаєте багато часу на приготування кето – їжі, наприклад, на хумус або лляний кето рулет. Але горіхи готовий продукт і не вимагають приготування, що дуже зручно.

Деякі з них містять багато вуглеводів, що робить їх не дуже корисними для кето; інші містять багато жиру з меншою кількістю, що робить їх гарним вибором. Вони містять корисні жири і трохи протеїну, тому, коли ви намагаєтеся задіяти свої м’язи, вони можуть стати хорошим доповненням до цієї дієти.

На жаль, правильні горіхи не мають маркування, сприятливого для кето-дієти. Ось чому ми проконсультувалися з експертами з харчування, щоб отримати короткий виклад кращих (і гірших) для людей, які дотримуються кето-дієту. Ось ті, якими вам слід запастися – і яких вам безумовно слід уникати.

 Кешью

Кешью необхідно уникати коли дотримуєтеся кето-дієти. Всього 60 кешью дорівнюють добової норми вуглеводів  20 грам в день. Навіть якщо у вас є невелика частина цієї кількості, ви все одно отримуєте неабияку кількість денної норми в декількох штуках. В кешью більше вуглеводів і менше жирів що не дуже добре.

Фісташки.

Також рекомендується відмовитися від фісташок. Одна чашка цих маленьких зелених горішків містить 33,4 грама вуглеводів, що набагато перевищує денну норму. Фісташки це не той продукт, який допоможе вам на дієті.

Мигдаль.

Мигдаль присутный скрізь, але в їх складі співвідношення вуглеводів і жирів не ідеально для кето. Одна чашка мигдалю також дає вам близько 31 грама, так що від мигдалю необхідно відмовитися.

Кедрові горіхи

На кето-дієті не потрібно повністю відмовлятися від кедрових горіхів, але їх слід їсти помірно. У 50 г міститься чотири грами вуглеводів і один грам цукру. Ними можна насолоджуватися помірно. 

Арахіс

Ви можете з’їсти пристойну кількість арахісу, не зашкодивши своєму кетозу. Ви можете розраховувати отримати близько шести грамів вуглеводів, з’ївши 33 арахісу. Але в більшості випадків така кількість не знадобиться. Тут головне – помірність.

Волоські горіхи

Волоські горіхи корисні для вашого серця і вашого кетоза. Ви можете розраховувати отримати чотири грами вуглеводів, якщо з’їсте трохи менше склянки. Це не ідеально, але ви можете отримати набагато більше від них, якщо подрібніте і додасте в блюдо для хрусткої скоринки. Помірне споживання допоможе насититися і принесе користь здоров’ю.

Фундук

Смажений фундук – відмінне святкове частування на кето-дієті. У 100 г (приблизно 12 фундуків) міститься близько 6,5 грамів вуглеводів.

Горіхи макадамія

Горіхи макадамія містять найменше вуглеводів в категорії горіхів, що робить їх відмінним вибором для шанувальників кето. В одній склянці цього виду приблизно чотири грами.

Бразильські горіхи.

Ці ситні горіхи мають співвідношення жирів і вуглеводів, що підходить для людей, що сидять на кето-дієті. Заплануйте чашку – це менше чотирьох грамів.

Горіхи пекан

Якщо ви шукаєте горіх, яким можна запастися, то ось він. Пекан, як і бразильські, містять найбільше жиру і найменше вуглеводів. 100 г (приблизно 19 половинок) – це менше чотирьох грамів.

Якщо ви хочете з’їсти трохи горіха, який не є ідеальним для кето, не захоплюйтеся і ви нічого не втратите.

Chief Editor

Оставить комментарий

Your email address will not be published.